Wsparcie sprzedaży

Zadaniem sprzedaży jest wypracowanie planów sprzedażowych!

Ale zdarzają się w życiu każdego sprzedawcy rzeczy, które nie pomagają mu w osiągnięciu tego celu. Jeśli którekolwiek z poniższych stwierdzeń brzmi znajomo, jest to moment w którym powinieneś mocno rozważyć jak najszybsze wdrożenie w Twojej ogranizacji CRM Salesforce!
 • Manualne procesy i brak automatyzacji (tak, na przykład ręczne wprowadzanie danych do wielu systemów w firmie)
 • Brak przejrzystości (ogrooooomneeee arkusze excela z niezliczoną ilością kolumn i wierszy jako podstawowe narzędzie pracy i raportowania)
 • Brak elastyczności systemów z którymi pracujesz („tego raportu nie da się zrobić”)
 • Brak zarządzania leadami i okazjami sprzedażowymi („Cała wiedza sprzedażowa w głowie i notatniku handlowca” może zginąć wraz z jego zniknięciem z organizacji)
 • Brak możliwości dokładnej analizy szans sprzedaży >>sales pipeline<< (te wszytkie informacje z trudem zbierane ręcznie od handlowców gdy Zarząd prosi o deklarację obecnej potencjalnej wartości sprzedaży)
 • Trudności z dostępem do informacji „w locie” (czy masz dostęp do wszystkich aktualnych danych sprzedażowych, raportów oraz informacji o tym co robił Twój zespół dzisiaj dostępne na komórce?)
 • Zła jakość danych (duplikaty, niekompletne adresy, brak przypisanych ról kontaktowych)
 • Trudna do skonfigurowania duża ilość systemów z danymi (raporty w xls, dane o sprzedaży w systemie fakturowym, dokumenty i oferty na oddzielnym dysku sieciowym, część danych w kalendarzach, notatnikach i głowach sprzedawców)
 • Ogromny problem z obsługą klientów, gdy któryś ze sprzedawców idzie na dłuższy urlop.

Jak będzie wyglądać wdrożenie CRM Salesforce w Twojej ogranizacji?

Nasz zespół nie jest tylko od „sprzedawania licencji”. Wdrożenie rozwiązania CRM Salesforce to dużo więcej:
 1. Najpierw siądziemy z Tobą i prześledzimy wszystkie problemy sprzedażowe i przyczyny dla których powstają. Przejrzymy też wszystkie dane sprzedażowe które zbiera Twoja organizacja i KPI które śledzicie.
 2. Potem wspólnie zaprojektujemy ewentualne zmiany w procesach biznesowych, w danych które aktualnie zbiera o sprzedaży Twoja firma oraz zastanowimy się, czy są jakieś inne KPI które chciałbyś móc raportować.
 3. Dopiero w tym momencie zaczniemy konfigurację rozwiązania pod Twoje wymagania.
 4. Po uruchomieniu rozwiązania siądziemy z Twoim zespołem i nauczymy go pracy z nowym systemem i nowymi procesami biznesowymi które wspólnie przygotowaliśmy.
 5. Po rozpoczęciu wykorzystywania systemu w codziennej pracy, będziemy odpowiadali Twojemu zespołowi na wszystkie pytania, które pojawią się w związku z nowym narzędziem pracy.

Co będę miał z wdrożenia CRM Salesfroce?

Oto średnie wartości, które osiągają klienci implementujący Sales Cloud:

 • Zwiększenie ilości domykanych kontraktów o 37%
 • Konwersja leadów zwiększona o 43%
 • Produktywność zespołu sprzedażowego zwiększona o 44%
 • Dokładność raportowania przyszłych zysków zwiększona o 48%

A teraz weź powyższe liczby i zestaw je z Twoimi wynikami sprzedażowymi. „Niemal 50% większy zespół bez zatrudniania dotatkowych pracowników” brzmi ciekawie?

Implementacja Salesforce zaczyna się od 9 990 PLN + VAT i może wydarzyć się w ciągu kilku dni od Twojej decyzji.

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły!